خیلی منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین

خیلی: منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین موادغذایی منبع آهن گوشت

گت بلاگز اخبار اجتماعی حواست باشه پای شیطان در زندگیت باز نشه

مردی میان‌سال که مدعی دعانویسی اسلامی هست، می‌گوید من دعای اسلامی می‌نویسم اگر جایی دعا گرفتی مطمئن باش که دعا اسلامی باشد، پای شیطان به زندگی‌ات باز نشود.&nbsp

حواست باشه پای شیطان در زندگیت باز نشه

حواست باشه پای شیطان در زندگیت باز نشه

عبارات مهم : زندگی

مردی میان سال که مدعی دعانویسی اسلامی هست، می گوید من دعای اسلامی می نویسم اگر جایی دعا گرفتی مطمئن باش که دعا اسلامی باشد، پای شیطان به زندگی ات باز نشود.

به گزارش ایسنا، درگذر از بازار دعانویسان این بار سراغ مردی رفتم که در این گذر ادعای اسلامی بودن دعاهایش را دارد و می گوید که دعا رایگان می نویسد، چون پول دعا حرام است و اگر کسی پول بگیرد دعایش دیگر اسلامی نیست.

حواست باشه پای شیطان در زندگیت باز نشه

چون دعا رایگان می نویسد منزل اش بسیار شلوغ است و به مشکل می توان به ملاقاتش رفت، زنان و مردان زیادی حتی ماه ها در صف هستند که پیش سید بیایند و دعا بگیرند ولی شانس با من یار است و می گوید حالا که تا اینجا آمده ای بمان تا دعایت را بنویسم. من هم در صف قرار می گیرم، علی رغم سایر مکان ها مشتریانش دختران جوانی هستند که به ظاهرشان نمی خورد اهل دعا گرفتن باشند، پریشانی و نگرانی در صورت ارزش مشخص هست؛ از دختر جوانی که قبل از من در صف است می پرسم شما چه مشکلی دارید، می گوید آقا سید در همسریابی و برگشت علاقه بی نظیر است آمده ام دعا بدهد تا عشقم برگردد.

دختران جوان دیگر هم که مکالمات را شنیدند، همه از علاقه و شکستشان می گویند و امیدوارند بتوانند عشقشان را برگردانند، عده ای هم به امید یافتن همسری مناسب اینجا هستند، بعضی هم می گویند که شفای هر بیماری دست آقا سید است.

مردی میان‌سال که مدعی دعانویسی اسلامی هست، می‌گوید من دعای اسلامی می‌نویسم اگر جایی دعا گرفتی مطمئن باش که دعا اسلامی باشد، پای شیطان به زندگی‌ات باز نشود.&nbsp

شک نکن طلسم شده است ای

وارد اتاقش که می شوم نعل اسب های زنگ زده تظاهر می کند، نعل هایی که هرکدام یک اسم بررویش حک شده، کتاب های قدیمی و نسخ خطی، برگه هایی که روی آن با فونت تیتر نوشته است همسریابی و بازگشت علاقه تضمینی، برطرف جنون، دعای محبت، بخت گشایی. با روی خوش بعد از سلام و احوالپرسی می گوید بگو ببینم چه چیزی تو را به این روز انداخته هست، خودم را ورانداز می کنم که چه چیزی باعث شد این حرف را بزند؛ بعد از مکثی کوتاه می گویم یک مدت است که خواب پریشان می بینم و نمی توانم بخوابم؛ گفتم شاید طلسم شده است ام و می خندم.

آقا سید گلویش را صاف می کند و می گوید، ببین دخترم بی نظمی در خواب، خواب های بی معنی، گرفتگی عضلات شانه، کتف، کمر، افسردگی، سردرد بی دلیل، ریزش مو همه نشان سحر و جادو است.

حواست باشه پای شیطان در زندگیت باز نشه

انگار که نتوانسته من را قانع کند تن صدایش را اوج می برد و می گوید اگر مسئله ناگهانی در زندگی ات افتاد یا در کارهایت گره دار شدی، اگر اضطراب شدید داری، اگر رابطه ات ناگهان سرد شده است و رفتارهای عجیب داری، اگر بیماری های ناگهانی داری و حالت معنوی و بدنی بدی داری، اگر خیانت ناگهانی دیدی شک نکن حتماً طلسم شده است ای.

قصه مادربزرگ!

مردی میان‌سال که مدعی دعانویسی اسلامی هست، می‌گوید من دعای اسلامی می‌نویسم اگر جایی دعا گرفتی مطمئن باش که دعا اسلامی باشد، پای شیطان به زندگی‌ات باز نشود.&nbsp

می گویم دیروز پیش یک فالگیر رفتم که فال قهوه می گرفت به من گفت که مشکلاتم به زودی حل می شود و حرفی از طلسم نزد، حالا شما می گویید برایم طلسم کرده اند! باید چه کار کنم؟

کتابش را ورق می زند می گوید شما جوان ها که الآن زیاد سراغ فال قهوه، چای، پاستور(خنده اش می گیرد) نوشابه، آب معدنی، پفک و چیپس این ها می روید، قدیم ها این طور نبود، مادربزرگ من خودش با تُف بیمار شفا می داد، تف می کرد روی صورت طرف شفا می گرفت من هم علاقه پیدا کردم و وارد این فضا شدم.

حواست باشه پای شیطان در زندگیت باز نشه

چهره ام را در هم می کنم و فکر می کنم مسخره ام کرده هست، می گوید ناراحت نشو زن من خودم دعانویسی را از اساتید برجسته کشور عزیزمان ایران که 22 نفر هستند یاد گرفتم حتی پیش 18 استاد هم از پاکستان و هند دوره دیدم و مثل مادربزرگم تف نمی کنم من دعانویس اسلامی هستم و جهت همین هم رایگان کار می کنم.

با تعجب می پرسم مگر دعای غیر اسلامی هم داریم، با جدیت می گوید بله «دعای صبی» یعنی همان دعای حرام و شیطانی، این دعا را اغلب جهت افرادی می نویسند که اهل نماز نیستند و دین را خیلی قبول ندارند جهت این افراد دعانویسی اسلامی جواب نمیده من خودم این کاره ام می دانم دعای اسلامی به این ها جواب نمی دهد اگر کسی دعای غیر اسلامی بخواهد او را به دوستانی که مهره مار، موکل و انگشتر موکل دار؛ دارند معرفی می کنم.

می گویم انگشتر موکل دار یعنی چه؟ می گوید این ها برکات زیادی دارند از زیاد کردن رزق گرفته تا بخت گشایی و مهر و محبت، پیشرفت در تحصیل و ورزش، ترک عادت بد و زیاد شدن اعتمادبه نفس.

انگار که متوجه نگاهم شده است باشد در چشانم خیره می شود، می گوید نه خرافات نیست مطمئن باش خدا هر چیزی را با علت خلق کرده است.

شغلم دعانویسی نیست

نگاهی به ساعت می اندازد و می گوید خب برویم سر اصل مطلب من چون رایگان دعا می نویسم مراجعه کنندگان زیادی دارم ولی در روز فقط به 10 نفر جواب می دهم.

می گویم تو که این قدر نیرومند هستی آیا رایگان کار می کنی، می گوید من شغلم دعانویسی نیست و منبع درآمد دارم، این حرفه را جهت تحقیق و علاقه خودم یاد گرفتم شبانه روز وقتم را جهت یادگیری گذاشتم حالا هم نذر کردم تا یه مدتی به صورت رایگان انجام می دهم و بعدازآن دیگر کار نمی کنم؛ نمی توانم از زندگی ام بگذرم باید جهت خودم هم وقت بگذارم.

می گوید دقت کن که نوشتن دعا رایگان است هرکسی می تواند به عنوان پاداش یک شیرینی بدهد که چقدرش مهم نیست حالا تو هم جهت اینکه آرامش پیدا کنی می توانی دعا بگیری یا انگشتر موکل دار، حواست باشد بعضی ها انگشتر معمولی را به عنوان انگشتر موکل دار می فروشند آن هم باقیمت میلیونی؛ اگر بخواهی می توانم با قیمت مناسب برایت تهیه کنم.

اگر هم خواستی جای دیگری دعا بگیری اشکالی ندارد ولی جهت خودت می گویم که پیش آدم موکل دار نرو؛ آن ها از همه چیز خبردارند و همه زندگی ات را به جزء برایت می گویند ولی خطرناک هستند، اصلاً تو میدانی موکل چیست؟

می گویم خیلی نه ولی می دانم هر چه باشد را خبر می دهند، با تأسف سری تکان می دهد و به آرامی می گوید موکل ها زاده شیطان هستند، هیچ وقت نگذار آنها بهت کمک کنند حتی اگر پولی ازت نخواستند نگذار شیطان وارد زندگی ات بشود، اصلاً می دانی خودت هم می توانی موکل داشته باشی دستش را گاز می گیرد می گوید جهت این کار باید نعوذبالله به قرآن توهین کنی!

من هر خواسته ای را اجرا نمی کنم

«طلسم طمطم هندی» هم از همین هاست دیگر! چند سال پیش تعدادی کافر از خدا بی خبر به قرآن توهین کردند، نمی خواستم این ها را به تو بگویم ولی باید بدانی کارهایی کردند تا این که شیطان آمد و این طلسم را به آن ها یاد داد این طلسم سریع جواب می دهد چون شیطان هر کاری که بخواهی را برات انجام می دهد، بعد می گوید خدا کارت را راه نینداخت.

می گوید کسی که موکل دارد باید خواسته های شیطان را اجرا کند، مثلاً همین توهین به قرآن، خودم دیدم که شیطان یکی از این موکل دارها را که به حرفشان گوش نداده بود انقدر زده بود تا مجبور شد کاری که شیطان خواسته بود را انجام دهد.

می گوید ولی من جهت خواسته های گناه هم کاری نمی کنم مثلاً یک آقایی می گفت که جهت زنم دعا بنویس که نوکرم شود و اگر گشنه ام باشد حتی حاضر باشد گوشت تنش را بپزد من بخورم؛ ولی هیچ وقت این کار را نمی کنم.

می گوید حالا اگر عاشقی و می خواهی عشقت برگردد یا می خواهی عشقت بر سر حرفت حرف نزند می توانم برایت دعا بنویسم اگر نه هم با من در اینترنت ارتباط بگیر تا انگشتر موکل دار و چیزهای دیگر را برایت تهیه کنم.

آدرس یکی از شبکه های اجتماعیش را می گیرم و خداحافظی می کنم، از در که خارج می شوم می گوید دخترم یادت باشد اگر وقت نذرم تمام شود دیگر کار نمی کنم تا آخر ماه اگر خواستی ارتباط بگیر.

واژه های کلیدی: زندگی | شیطان | اسلامی | انگشتر | رایگان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog