خیلی منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین

خیلی: منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین موادغذایی منبع آهن گوشت

گت بلاگز اخبار اجتماعی وضعیت هوا کشور در سه روز آینده

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی اوضاع هوا کشور را طی سه روز آینده تشریح کرد.

وضعیت هوا کشور در سه روز آینده

وضعیت هوا کشور در سه روز آینده

عبارات مهم : آسمان

مدیرکل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی اوضاع هوا کشور را طی سه روز آینده تشریح کرد.

احد وظیفه در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: براساس تحلیل آخرین نقشه های هواشناسی و خروجی مدل ها، طی سه روز آینده جهت غالب مناطق کشور هوا پایدار و آسمان صاف همراه با دوام هوای گرم آینده نگری می شود. همچنین در بعد از ظهرامروز (پنج شنبه) در مناطقی از استان گیلان رشد ابر و بارش پراکنده رخ خواهد داد.

وضعیت هوا کشور در سه روز آینده

وی ادامه داد: بعد از ظهرروز شنبه(11 شهریورماه) نیزدر مناطق شمالی آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و گیلان وزش باد، رشد ابر و رگبارباران گاهی با رعد و برق آینده نگری می شود. همچنین در سه روز آینده در بعضی ساعات در نوار شرقی کشور وزش باد شدید دور از انتظار نیست و در منطقه زابل نیز گاهی با گرد و خاک همراه خواهد بود.

مدیر کل آینده نگری و هشدارسریع شرکت هواشناسی افزود: تصویرهای دریافتی از ماهواره های هواشناسی بیانگر تشکیل چرخندی در اقیانوس هند و در نزدیکی کشور پاکستان هست. در حقیقت بررسی مدل های دریایی در سه روز آینده نشان می دهد که تاثیر این چرخند در کشور ما به صورت ابرناکی و احتمالأ بارش پراکنده درجنوب استان سیستان وبلوچستان و شرق هرمزگان و مواج شدن سواحل دریای عمان خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدارسریع شرکت هواشناسی اوضاع هوا کشور را طی سه روز آینده تشریح کرد.

وظیفه در آخر گفت: جهت پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز در روزهای پنج شنبه (9 شهریورماه) آسمانی صاف گاهی وزش باد با بیشینه و کمینه دمای 37 و 24 درجه سانتی گراد، در روز جمعه (10 شهریور) آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز مانند روز پنج شنبه با بیشینه و کمینه دمای36 و 23 و در روز شنبه (11 شهریور) آسمان مانند روزهای قبل و با بیشینه و کمینه دمای 35 و 22 درجه سانتی گراد آینده نگری می شود.

واژه های کلیدی: آسمان | ایران | همراه | هواشناسی | کمینه دما | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog