خیلی منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین

خیلی: منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین موادغذایی منبع آهن گوشت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استقلال با شفر خوب شده است است / امیر قلعه‌نویی

امیر قلعه نویی در گفت وگو با ایلنا در خصوص حضورش در تبریز و تقابل با گسترش فولاد اظهار داشت: من از تبریز و مردم خوبش خاطرات خوبی دارم و هر لحظه چه در اینجا باشم

استقلال با شفر خوب شده است است / امیر قلعه‌نویی

امیر قلعه نویی: استقلال با شفر خوب شده است است

عبارات مهم : تبریز

سرمربی ذوب آهن از شرایط اخیر تیمش و دیدار با گسترش فولاد تبریز صحبت کرد.

امیر قلعه نویی در گفت وگو با ایلنا در خصوص حضورش در تبریز و تقابل با گسترش فولاد اظهار داشت: من از تبریز و مردم خوبش خاطرات خوبی دارم و هر لحظه چه در اینجا باشم چه نباشم جهت مردمش و تیم های تبریزی آرزوی موفقیت دارم و خوشحالم که بار دیگر وقت شد به اینجا برگردم. بازی مشکل برابر گسترش فولاد داریم ولی آمده ایم دست پر خارج شویم.

استقلال با شفر خوب شده است است / امیر قلعه‌نویی

وی در مورد نیم فصل دوم که پیش روی تیم است گفت: نیم فصل دوم هر لحظه شرایط سخت تر از نیم فصل اول است و اصطلاحاً گفته می شود دروازه ها کوچکتر می شود و جهت همین نیاز به تلاش و کار بیشتری داریم تا بتوانیم نتیجه های خوبی کسب کنیم تا در حد نام ذوب آهن باشد. ما در نیم فصل نخست یکی اینکه خیلی دچار غلط های داوری شدیم و دیگر اینکه در زدن ضربات آخر دقت کافی نداشتیم و بازی هایی که می توانستیم نتیجه بگیریم در آن موفق نبودیم.

سرمربی ذوب آهن با اشاره به حضور مهرداد جماعتی در تمرینات تیمش گفت: جماعتی بازیکن بزرگی است و ما هم طبق برنامه ای که در نیم فصل داشتیم به دنبال تقویت تیم هستیم و یکی از پست هایی که در آن احساس نیاز می کنیم هافبک چپ هست. جماعتی در حال حاضر در تمرینات حاضر می شود، ابتدا باید از آزمون های پزشکی موفق عبور کند و اگر مشخص شد مصدومیت ندارد در موردش تصمیم می گیریم ولی در حال حاضر صرفاً در تمرینات شرکت می کند و خبر دیگری نیست.

امیر قلعه نویی در گفت وگو با ایلنا در خصوص حضورش در تبریز و تقابل با گسترش فولاد اظهار داشت: من از تبریز و مردم خوبش خاطرات خوبی دارم و هر لحظه چه در اینجا باشم

قلعه نویی در مورد فخرالدینی و بختیار رحمانی، دو خرید تازه تیمش گفت: هم میلاد و هم بختیار در دیدار نخست خیلی عالی عمل کردند و از آنها راضی بودیم. این دو بازیکن نفرات با کیفیتی هستند و آشنا شده است اند. متاسفانه برابر گسترش فولاد فخرالدینی را که دچار کشیدگی عضله شده است بود استراحت می دهیم و در اختیار نداریم.

وی با اشاره به حضور تیمش در مسابقه های آسیایی اظهار داشت: حتماً شک نکنید که نماینده شایسته ای جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران در آسیا خواهیم بود و تیم را جهت حضور در این مسابقه ها تقویت خواهیم کرد و بازی های خوبی از ما شاهد هستید.

سرمربی ذوب آهن در آخر با اشاره به اوضاع استقلال با هدایت شفر گفت: من عادت دارم در مورد جایی که در آن مسئولیتی ندارم صحبت نکنم. شرایط استقلال با شفر خوب است و نتیجه های اخیر این تیم به خوبی نشان می دهد که استقلال اوضاع خوبی دارد و برایش آرزوی موفقیت می کنم.

استقلال با شفر خوب شده است است / امیر قلعه‌نویی

واژه های کلیدی: تبریز | تبریزی | سرمربی | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog