خیلی منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین

خیلی: منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین موادغذایی منبع آهن گوشت

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات برابر کامل‌ترین تیم لیگ بازی کردیم/ گل زودهنگام شیرازه تیم را از هم پاشید ، درخشان

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران اعتقاد است اگر تیمش در نیمه دوم گل زودهنگام دریافت نمی‌کرد می‌توانست مقاومت بیشتری برابر پرسپولیس انجام دهد.

برابر کامل‌ترین تیم لیگ بازی کردیم/ گل زودهنگام شیرازه تیم را از هم پاشید ، درخشان

درخشان: برابر کامل ترین تیم لیگ بازی کردیم/گل زودهنگام شیرازه تیم را از هم پاشید

عبارات مهم : بازیکن

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران اعتقاد است اگر تیمش در نیمه دوم گل زودهنگام دریافت نمی کرد می توانست مقاومت بیشتری برابر پرسپولیس انجام دهد.

به گزارش ایسنا، حمید درخشان بعد از شکست ۳ بر صفر تیمش برابر پرسپولیس عنوان کرد: فکر می کنم بازی نسبتا خوبی در نیمه اول انجام دادیم. پرسپولیس را خوب آنالیز کردیم. ولی گل زودهنگام در نیمه دوم شیرازه تیم ما را از هم پاشید. هرچه از بازی می گذشت بازیکنانم تحلیل رفتند. طبیعی بود برابر یک تیم آماده و سرحال بازی می کردیم. در مجموع ما اشکالاتی داشتیم که باید آن را برطرف کنیم. بضاعت مان همین بود و ا میدوارم در هفته بعد اشتباهات را برطرف کنیم.

برابر کامل‌ترین تیم لیگ بازی کردیم/ گل زودهنگام شیرازه تیم را از هم پاشید ، درخشان

سرمربی نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران راجع به تقویت نفت در ادامه فصل بیان کرد: کلوب باید یاری کند در غیر این صورت نمی توان کاری کرد. هر کاری ابزاری می خواهد. فوتبال یک فلسفه ای دارد و فلسفه اش این است باید ابزارهای مورد نیاز را داشته باشیم. ما کمترین وقت را در اختیار داشتیم و باید به این فکر باشیم که نیروهایمان را تقویت کنیم. در بعضی پست ها به علت مصدومیت جایگزینی نداریم. این جهت تیمی که می خواهد در آسیا بازی کند خوب نیست. ما باید تا دندان مجهز باشیم. فوتبال با کسی تعارف ندارد.

اگر نیرومند نباشی، شما را له می کنند به همین خاطر مسئولان کلوب باید به این عنوان توجه کنند و بازیکن بخرند. جهت تیمی که هفته سوم را پشت سر می گذارد و برابر پرسپولیس یک نیمه دوام می آورد نشان از رشد آن هست. اگر امروز گل زودهنگام نمی خوردیم پرسپولیس به گل های بعدی نمی رسید. بازیکنانی داریم که هنوز با هم هماهنگ نشده اند. بنابراین تعویض های ما هم چندان تخصصی نیست. برطرف کردن این نواقص وقت خواهد برد. ما اگر خرید نکنیم لطمات شدیدتری خواهیم خورد. امروز با تیمی بازی کردیم که به لحاظ بازیکن، تاکتیک و کادر فنی، کامل ترین تیم لیگ است و نماینده کشور عزیزمان ایران جهت کسب قهرمانی در آسیا خواهد بود. جهت پرسپولیس باید احترام قائل بود. ولی امروز زیاد پرسشها ما در این بازی هویدا شد.

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران اعتقاد است اگر تیمش در نیمه دوم گل زودهنگام دریافت نمی‌کرد می‌توانست مقاومت بیشتری برابر پرسپولیس انجام دهد.

درخشان در مورد خالی بودن نام دو بازیکن در لیست ۲۰ نفره نفت توضیح داد: این دو بازیکن مسئله کارت بازی داشتند و دو بازیکن زیر ۲۳ سال نتوانستند در لیست قرار بگیرند. تلاش مان بر این است از بین ۴ جای خالی در لیست، بازیکن خوبی بگیریم ولی الان نمی توانیم بازیکن داخلی جذب کنیم. تمام بازیکنان خوب جذب کلوب ها شده است اند و به دنبال گرفتن دو بازیکن خارجی هستیم.

واژه های کلیدی: بازیکن | بازیکنان | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog