خیلی منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین

خیلی: منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین موادغذایی منبع آهن گوشت

گت بلاگز اردبیل استقرار 427 صندوق رای در شهرستان گرمی

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت از اردبیل ، ابراهیم امامی در جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات در شهرستان گرمی اظهار داشت: جهت انتخابات

استقرار 427 صندوق رای در شهرستان گرمی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اردبیل، ابراهیم امامی در جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات در شهرستان گرمی اظهار داشت: جهت انتخابات این دوره از ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و دِه سه هزار و 500 نفر در شهرستان گرمی به عنوان عوامل اجرایی و نظارتی ساماندهی شده است اند.

وی از تدارک 207 شعبه اخذ رای در شهرستان گرمی خبر داد و گفت: در این شعبات 427 صندوق رای مستقر بوده و اقدام به اخذ آرای مردم در این دوره از انتخابات می کنند که در این زمینه هماهنگی های مورد نیاز انجام شده است تا مشکلی در روند برگزاری انتخابات پیش رو به وجود نیاید.

فرماندار شهرستان گرمی بیان کرد: امسال در سطح شهرستان گرمی بیش از 63 هزار نفر واجد شرایط رای دادن هستند که با اتخاذ تدابیر و تمهیدات مورد نیاز جهت رای گیری از افراد واجد شرایط انتظار می رود شاهد انتخاباتی سالم و با حضور گسترده مردمی در شهرستان باشیم.

استقرار 427 صندوق رای در شهرستان گرمی

امامی از برخورد با هرگونه تخلفات انتخاباتی در سطح شهرستان خبر داد و افزود: تاکنون در سطح شهرستان تنها تخلفات جزئی را شاهدبودیم که این موارد نیز با تذکرات و هشدارهای مورد نیاز برطرف شده است است و نیاز است به منظور برگزاری انتخاباتی سالم و جلب اعتماد عمومی جهت شرکت در رای گیری، ستادهای انتخاباتی از کارها خلاف قوانین و مقررات خودداری کنند.

وی با اشاره به اقدام خوب نامزدهای انتخاباتی در استفاده از بنر یکسان به جای تصویر ها و پوسترهای تبلیغاتی تصریح کرد: این امر اقدامی مهم در جهت زیباسازی فضای شهری و کم کردن آلودگی های محیطی بوده که شاهد همکاری خوب و مطلوب نامزدها در این حوزه در سطح شهرستان بودیم.

فرماندار شهرستان گرمی با بیان اینکه این امر بیانگر اخلاق مداری نامزدهای شوراهای اسلامی بوده هست، اظهارکرد: باید این اقدام در دوره های بعدی نیز تکرار و تقویت شود آیا که با این امر هیچ گونه تصویر و پوستری در اماکن عمومی و دیوارهای شهر راه اندازی نشده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت از اردبیل ، ابراهیم امامی در جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات در شهرستان گرمی اظهار داشت: جهت انتخابات

انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: تصویر | صندوق | تخلفات | برگزاری | انتخابات | فرماندار | نامزدهای انتخاباتی | اردبیل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog