خیلی منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین

خیلی: منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین موادغذایی منبع آهن گوشت

گت بلاگز اقتصادی نخستین مشعل پالایشگاه پارس جنوبی به طور رسمی خاموش شد

آیین رسمی خاموش شدن نخستین مشعل پالایشگاه اول مجتمع گاز پارس جنوبی (زیرو فلرینگ) دیروز در عسلویه برگزار شد.

نخستین مشعل پالایشگاه پارس جنوبی به طور رسمی خاموش شد

به گزارش گروه اقتصادی گروه تحریریه سایت جوان، مهدی یوسفی، مدیرعامل شرکت منطقه خاص اقتصادی انرژی پارس در این مراسم گفت: با اقدم هایی که در زمینه کم کردن جلوگیری از سوزاندن گازهای مشعل انجام شده است هست، هم اکنون حجم سوزاندن گازهای مشعل در 10 فاز نخست پارس جنوبی به طور محسوسی کم کردن یافته هست، به‎طوری که میزان سوزاندن گازهای مشعل در سال ٨٧ در هفته، ٥٦ میلیون مترمکعب بود، ولی هم اکنون به پنج میلیون مترمکعب در هفته رسیده است.

وی افزود: بر اساس برنامه اعلام شده است از سوی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی سوزاندن گازهای مشعل در این فازها تا آخر امسال به زیر سه میلیون مترمکعب در هفته خواهد رسید.

عبارات مهم : میلیون

مدیرعامل شرکت منطقه خاص پارس مراسم خاموش شدن نخستین مشعل مجتمع گاز پارس جنوبی را یک تحول بزرگ در برنامه های زیست محیطی وزارت نفت دانست و تاکید کرد: اقدام های اصلاحی وزارت نفت در زمینه حفظ محیط زیست هیچگاه توقف نداشته است و همه شرکت های مستقر در منطقه خاص اقتصادی انرژی پارس موظف به رعایت استانداردهای ابلاغی از سوی وزارتخانه هستند و همه موارد آن باید اجرا شود.
مراسم خاموش شدن نخستین مشعل مجتمع گاز پارس جنوبی دیروز با حضور معصومه ابتکار، مدیر شرکت حفاظت محیط زیست، حمیدرضا عراقی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز کشور عزیزمان ایران و مدیرعامل منطقه خاص پارس برگزار شد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: میلیون | اقتصادی | مشعل پارس جنوبی | مجتمع گاز | وزارت نفت |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog