خیلی منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین

خیلی: منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین موادغذایی منبع آهن گوشت

گت بلاگز علمی پزشکی بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری

جهاددانشگاهی با صدور بیانیه‌ای در آستانه انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و دِه از ملت بزرگ کشور عزیزمان ایران جهت حضور در پای صندوق‌های رأی دعوت

بیانیه جهاددانشگاهی به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری

به گزارشحوزه دانشگاهیگروه علمی پزشكی گروه تحریریه سایت جوان؛ به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی، متن بیانیه به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
یک بار دیگر آزمونی بزرگ در پیش روی ملت کشور عزیزمان ایران هست؛ میدانی مهم که حضور حداکثری مردم در آن، می تواند حماسه ای پربرکت را رقم زده، پیشرفت کشور را شتاب بخشیده و دشمن های را مأیوس نماید.

عبارات مهم : ایران

امروز، قدردانی از نعمت بزرگ جمهوری اسلامی و مواظبت از عزت و آبروی ملی در همکاری بالای مردم عزیز کشور عزیزمان ایران اسلامی در انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری نمایان شدن می یابد.
این، سر انگشتان ملت کشور عزیزمان ایران است که بار دیگر گره گشایی کرده و ۲۹ اردیبهشت ۹۶ را در منظومه انقلاب اسلامی چونان ستاره ای روشن به یادگار خواهد گذارد.
جهادگران جهاد دانشگاهی همگام و همراه با آحاد مردم، ضمن یادآوری درسهای مکتب امام خمینی (ره) و با تأسی به خلف شایسته ایشان، حضرت آیت ا… العظمی خامنه ای (مدظله العالی)، روز بیست و نهم اردیبهشت ماه امسال را روز امتحان الهی دانسته و با بصیرت و هوشیاری در مسیر تحقق حماسه سیاسی دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یعنی حضور حداکثری همه اقشار ملت در انتخابات گام برخواهند داشت.
جهادگران جهاددانشگاهی ضمن دعوت از ملت شهیدپرور کشور عزیزمان ایران اسلامی جهت حضور پرشور در پای صندوق های رأی انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراها، از کاندیداهای محترم می خواهند در مراحل پیش رو با متانت، قانون مداری را سرلوحه کار خود قرار دهند تا به فضل الهی این انتخابات به سربلندی و پیروزی کشور اسلامی مان بیانجامد.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | انتخابات | ریاست جمهوری | انقلاب اسلامی | انتخابات شوراها | انتخابات ریاست جمهوری | جهاد دانشگاهی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog