خیلی منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین

خیلی: منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین موادغذایی منبع آهن گوشت

گت بلاگز فرهنگی هنری طرح خاص رمضان، جهت اکران فیلم‌ها تا چه حد موفق بوده است؟

با گذشتن روزهای ابتدایی از ماه مبارک رمضان این پرسش پیش می‌آید که این طرح تا چه حد در جذب مخاطبان به سالن‌های سینما موفق بوده است؟

طرح خاص رمضان، جهت اکران فیلم‌ها تا چه حد موفق بوده است؟

به گزارش خبرنگار حوزه سینماگروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ رفتن به سینما و تماشای فیلم های گوناگون یکی از عالی ترین تفریحات جهت انسان ها به حساب می آید که باعث شده است ساعتی فارغ از مرارت های زندگی خویشتن، در سالن تاریک سینما و در کنار دیگران به تماشای داستانی دیگر بنشینند و به قصه فیلم دل بسپارند.
اما رفتن به سینما مشکل هایی هم دارد، مثل این که اعضا خانواده و یا دوستانی که با هم جهت تماشا فیلمی از منزل خارج می شوند باید مسیری را تا رسیدن به سینما طی کنند که ممکن است این راه موجبات خستگی و رخوت آنان را فراهم آورد و آنان را از رفتن به سینما منصرف کند.

عبارات مهم : زندگی

در ماه رمضان، مشکل طی کردن مسیر سینما دشوارتر هم به نظر می رسد، چون در این ماه جدا از مسیر طولانی باید با گرسنگی و تشنگی نیز مقابله کرد و این اتفاق باعث می شود که افراد کمتری به سینما بروند.
به همین منظور شورای صنفی نمایش برنامه ای را با عنوان طرح خاص ماه رمضان جهت پخش فیلم ها در نظر گرفته است که طی آن مخاطبان سینما دوست می توانند از افطار تا سحر به سالن سینما رفته و به تماشای فیلم مورد علاقه خود بنشینند.
حال با گذشتن روزهای ابتدایی از ماه مبارک رمضان این پرسش پیش می آید که این طرح تا چه حد در جذب مخاطبان به سالن های سینما موفق بوده است؟
در این خصوص رضا سعیدی پور، مدیرعامل پردیس سینمایی آزادی می گوید: خوشبختانه این طرح همچون سال های گذشته باعث جذب مردم به سالن های سینما شده است و سینمادوستان بعد از افطار جهت تماشای فیلم مورد علاقه خود به سینماها می آیند و بخشی از اوقات فراغت خود را در سالن های نمایش فیلم می گذرانند.
وی ادامه داد: به نظر من همانند سال گذشته این طرح در پردیس های سینمایی به نسبت سینماهای یک سالنه موفق تر بوده است.
این سینمادار اظهار داشت: مردم خانوادگی و گروهی به سینما می آیند، که در این صورت هم زیاد علاقه مند به تماشای فیلم های کمدی هستند، به علت اینکه تمامی اعضا خانواده با این فیلم ها ارتباط برقرار می کنند.
در خصوص طرح خاص اکران در ماه رمضان نظر یک سینمادار دیگر را هم جویا شدیم.
منوچهر محمدی مدیرعامل پردیس های سینمایی «مگامال» و «زندگی» در این خصوص گفت: مجموع فروش و استقبال مردم در سینماهای پردیس «مگامال» و «زندگی» خوب و قابل قبول بوده است و من فکر می کنم این اتفاق باعث شد که سینماها رونق بگیرند و شاهد زیاد کردن مخاطب جهت فیلم ها باشیم؛ البته به نظر من هنوز جهت این طرح باید تبلیغات بیشتری صورت بگیرد.
وی در آخر گفت: مردم اقبال خوبی به این طرح نشان دادند.
به نظر می رسد که طرح خاص ماه رمضان، مقوله موفقی بوده و توانسته است که مردم را به سالن سینماها بکشاند، ولی در نهایت توجه به این مسئله نیز مهم است که مخاطب این حق را دارد که از سینماگران و سینماداران مطالبه فیلم خوب داشته باشد و سینماگران در برابر این رونقی که در سالن های سینما شاهدش هستیم موظف به ساختن فیلم های غنی و پربار جهت مخاطبان و مردم هستند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: زندگی | سینما | سینمایی | ماه رمضان | سینماگران | پردیس آزادی | اکران در ماه رمضان | طرح اکران رمضان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog