خیلی منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین

خیلی: منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین موادغذایی منبع آهن گوشت

گت بلاگز فضای مجازی دارو فروش شبکه اجتماعی دستگیر شد

رییس پلیس فتا استان کرمانشاه گفت: فروشنده دارو در اینترنت به وسیله کارشناسان پلیس فتا شناسایی و دستگیر شد.

دارو فروش شبکه اجتماعی دستگیر شد

به گزارش خبرنگار حوزه دنیای ارتباطات گروه اینترنت گروه تحریریه سایت جوان؛ سرهنگ علی کریمی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا گفت : در پی رصد کارشناسان پلیس فتا در فضای مجازی، صفحه های فعال در چندین شبکه اجتماعی شناسایی شد که اقدام به فروش داروها و لوازم بهداشتی به صورت غیرمجاز می کرد .

عبارات مهم : ارتباط
وی افزود: با توجه به اینکه دارو ارتباط مستقیم با سلامتی افراد دارد و حتی می توان جان افراد را به خطر بیندازد و همچنین ممنوعیت و غیرقانونی بودن فروش هرگونه دارو در فضای سایبر، عنوان به صورت خاص در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار داده شد که بعد از بررسی های مورد نیاز مشخص گردید این پیج ها متعلق به یک نفر است و با انجام تحقیقات و انجام کارها فنی و تخصصی متهم شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ کریمی ادامه داد: ماموران با هماهنگی مقام قضایی، در بازرسی از منزل متهم موفق به كشف تعدادی از اجناس غیرمجاز شدند كه بعد از انجام کارها تكمیلی پرونده به دادسرا ارسال شد.

رییس پلیس فتا استان کرمانشاه در آخر ضمن اشاره به اعتراف متهم به بزه انتسابی گفت: دارو چیزی نیست که اگر جنس تقلبی آن خریداری شود مشکلی نداشته باشد و بتوان به آسانی از آن گذشت لیکن ارتباط مستقیم با سلامتی افراد دارد و امکان بیماری و حتی فوت نیز وجود دارد، لذا از هموطنان عزیز درخواست داریم به هیچ عنوان از فروشندگان غیر مجاز دارو تهیه نکنند و لوازم خود را حتما از داروخانه های دارای مجوز تهیه نمایند.

سرهنگ کریمی در آخر از هموطنان عزیز درخواست کرد: در صورت مواجه و یا مشاهده موارد مشکوک آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرسCyberpolice.ir بخش ارتباطات مردمی با ما در میان بگذارند.

منبع:پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ارتباط | سلامتی | غیرمجاز | علی کریمی | لوازم بهداشتی | پلیس فتا | دارو | پزشکی قانونی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog