خیلی منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین

خیلی: منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین موادغذایی منبع آهن گوشت

گت بلاگز وب‌گردی نحوه تمدید بیمه و دفترچه بیمه سلامت

تمدید دفاتر بیمه سلامت و اعتبار بخشی در سامانه به مدت یک سال از طریق اعلام به موسسات طرف قرارداد در استان‌ها بدون تعویض دفاتر و با اعلام عمومی قابل اجراست.

نحوه تمدید بیمه و دفترچه بیمه سلامت

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، مهدی میرشاه‌ولد افزود: همچنین بر این اساس تمامی دفترچه بیمه‌های صادر شده است در سال 1393 که اعتبار آنها در امسال به اتمام می‌رسد در صورت دارا بودن برگه سفید، تا آخرین برگ و حداکثر به مدت یک سال از اتمام اعتبار، قابل استفاده خواهند بود. در واقع تمدید اعتبار به صورت متمرکز و از طریق ستاد شرکت در سامانه انجام می‌گیرد.

به گفته وی مورد نیاز هست؛ جهت بیمه شدگانی که در سال 94 علاوه بر اتمام اعتبار دفاتر، نسخ دفترچه‌هایشان نیز به آخر می‌رسد، دفاتر تازه با اعتبار یکساله از تاریخ اعتبار دفاتر قبلی، با انجام فرآیند تمدید صادر می‌شود.

میرشاه ‌ولد ادامه داد: بر این اساس بیمه شدگانی که نسخ دفترچه هایشان به اتمام رسیده با در دست داشتن دفترچه و کارت شناسایی معتبر به کلیه دفاتر پیشخوان دولتی طرف قرارداد با شرکت بیمه سلامت مراجعه و دفترچه‌های جدیدشان را دریافت کنند. بیمه شدگان تنها باید 1000 تومان بابت صدور مجدد بپردازند.
نحوه تمدید بیمه و دفترچه بیمه سلامت

نحوه تمدید بیمه و دفترچه بیمه سلامت

قائم مقام شرکت بیمه سلامت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه اعتبار یک ساله دفترچه بیمه شدگان همگانی که اردیبهشت ماه سال گذشته دفترچه بیمه خود را دریافت کرده‌اند به آخر رسیده هست، نحوه تمدید دفاتر بیمه سلامت را اعلام کرد.

رحمت‌الله توکل با اشاره به اینکه بر این اساس تمامی دفترچه بیمه‌های صادر شده است در سال گذشته که اعتبار آنها در امسال به اتمام می‌رسد در صورت دارا بودن برگه سفید، تا آخرین برگ و حداکثر به مدت یک سال از اتمام اعتبار، قابل استفاده خواهند بود عنوان کرد: در واقع تمدید اعتبار به صورت متمرکز و از طریق ستاد شرکت در سامانه انجام می‌شود.

وی ادامه داد: جهت بیمه شدگانی که در سال 94 علاوه بر اتمام اعتبار دفاتر، نسخ دفترچه‌هایشان نیز به آخر می‌رسد، دفاتر تازه با اعتبار یکساله از تاریخ اعتبار دفاتر قبلی، با انجام فرآیند تمدید صادر می‌شود.

تمدید دفاتر بیمه سلامت و اعتبار بخشی در سامانه به مدت یک سال از طریق اعلام به موسسات طرف قرارداد در استان‌ها بدون تعویض دفاتر و با اعلام عمومی قابل اجراست.

توکل ضمن اعلام اینکه این بیمه شدگان می‌توانند با در دست داشتن دفترچه و کارت شناسایی معتبر به کلیه دفاتر پیشخوان دولتی طرف قرارداد با شرکت بیمه سلامت مراجعه و دفترچه‌های جدیدشان را دریافت کنند گفت: هزینه صدور مجدد دفترچه‌ها 1000 تومان است.

منبع: ایسنا

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سلامت | اعتبار | دریافت | تاریخ اعتبار | بیمه سلامت | دفترچه بیمه سلامت | تمدید دفترچه |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog