خیلی منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین

خیلی: منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین موادغذایی منبع آهن گوشت

گت بلاگز ورزشی جایگزین آجرلو در راه تراکتورسازی

باشگاه تراکتورسازی در روزهای آینده با تغییرات در مدیریت خود مواجه می شود.

جایگزین آجرلو در راه تراکتورسازی

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی کلوب خبرنگاران؛ تراکتورسازان به علت محرومیت نقل و انتقالاتی اجازه جذب بازیکن ندارند. براین اساس آجرلو مدیرعامل این تیم تمام تلاش خود را انجام می دهد که موافقت بازیکنان فعلی تیم خود را بدست آورد تا این تیم تبریزی مشکلی جهت فصل بعد نداشته باشد.

در حالی که آجرلو این روزها مشغول حل و فصل پرونده های حقوقی تراکتورسازی است بعضی از افراد در پشت پرده اقداماتی در جهت عوض کردن مدیریت تراکتورسازی انجام می دهند.

عبارات مهم : تبریزی

ناصر شفق یکی از افرادی است که فعالیت گسترده ای جهت در اختیار گرفتن تراکتورسازی می کند. وی این هفته جلسه محرمانه با مهدی تاج مدیر فدراسیون فوتبال داشت تا مقدمات حضورش در این تیم تبریزی را فراهم کند.
همچنین گفته می شود مصطفی آجرلو مدیرعامل تراکتورسازی که عملکرد خوبی در این تیم تبریزی نداشته آخر هفته این کلوب را ترک می کند.
سید حجت کبیری سرپرست سابق تیم پاس به عنوان گزینه جانشینی آجرلو در تراکتورسازی مطرح شده است هست.
ناصر شفق مدیر عامل سابق تراکتورسازی ضمن تایید این مطلب گفت: جلسه ای با تاج مدیر فدراسیون فوتبال داشتم و در این جلسه توضیحاتی در مورد برنامه ام جهت اصلاح اوضاع تراکتورسازی ارائه کردم.
وی راجع به شایعه برکناری آجرلو از تراکتورسازی گفت: اطلاعی راجع به این عنوان ندارم ولی بلاتکلیفی تراکتورسازی به صلاح این کلوب نیست و اگر راهکاری جهت اصلاح اوضاع این تیم در نظر گرفته نشود در آن صورت احتمال سقوط این تیم در فصل آینده به لیگ دسته یک وجود دارد.
شفق بیان کرد: به نظرم مدیریت تیم تراکتورسازی باید با درایت و توصیه سنجی اداره شود تا این تیم در آینده با مسئله مواجه نشود.
وی راجع به شایعه مدیرعاملی کبیری در تراکتورسازی عنوان کرد: کبیری یکی از رزمندگان سابق سپاه عاشورا است که همرزم شهید باکری محسوب می شود. همچنین وی سابقه درخشانی در ورزش دارد و قائم مقام کمیته ورزش پیشکسوتان بوده هست. کبیری سرپرست کلوب پاس بوده و جزء مدیران توانمند ورزش محسوب می شود. امیدوارم کبیری مدیر عاملی تراکتورسازی را قبول کند تا این تیم تبریزی روند رو به رشدی داشته باشد.
شفق راجع به اینکه قرار است تراکتورسازی به بخش شخصی واگذار شود، بیان کرد: کلوب تراکتورسازی خیلی وقت است که به بخش شخصی واگذار شده است است و یک کلوب دو بار شخصی نمی شود.
مدیر عامل سابق تراکتورسازی راجع به اینکه گفته می شود قراردادهای این تیم غیر قانونی هست، بیان کرد: از جزییات قراردادهای تراکتورسازی اطلاعی ندارم و مسئولان فدراسیون فوتبال باید در این باره نظر بدهند.
وی در آخر خاطر نشان کرد: من همواره در این سالها کمک حال تراکتورسازی بودم و حاضر هستم که همچنان به این تیم کمک کنم.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: تبریزی | فوتبال | مدیریت | تراکتورسازی | تیم تراکتورسازی | تغییرات در مدیریت تراکتورسازی | کبیری | جایگزین آجرلو در تراکتورسازی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog