خیلی منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین

خیلی: منابع حبوبات سبزیجات سبزیجات ویتامین موادغذایی منبع آهن گوشت

گت بلاگز کرمانشاه برگزاری جشنواره شعر گیلانغرب

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره شعر گیلانغرب در اردیبهشت امسال خبر داد.

برگزاری جشنواره شعر گیلانغرب

به گزارشگروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان ازکرمانشاه؛ پیمان جسری با بیان اینکه فراخوان این جشنواره در مرداد سال گذشته منتشر شد گفت: خوشبختانه شاهد استقبال خوب شاعران استان از این جشنواره بودیم و در مجموع ١٨٠ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است است.

وی اظهار کرد: جشنواره های شعر و داستان زمینه ارتقا شاعران و نویسندگان استان را فراهم کرده و همچنین باعث شناسایی اشخاص تازه در زمینه های متفاوت می شود.

برگزاری جشنواره شعر گیلانغرب

جسری افزود:یکی دیگر از مزیت های این جشنواره ها، تولید محور بودن آنهاست و در حقیقت جشنواره ها باعث می شوند در جهت و اهداف متعالی و ارزش های فرهنگی جامعه شعرهای و آثار ارزشمندی تولید شود.

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه افزود: جشنواره شعر گیلانغرب بعد از بررسی آثار به وسیله هیات داوران فروردین امسال برگزار می شود.

همچنین لطف اله باوندپور مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گیلانغرب در خصوص جشنواره شعر گیلانغرب گفت: جشنواره شعر در شهرستان گیلانغرب جایگاه خاص ای پیدا کرده و این جشنواره می تواند زمینه استعدادیابی شاعران جوان را فراهم کند.

وی افزود: برنامه ریزی های مورد نیاز جهت برگزاری مناسب جشنواره صورت گرفته است و علاوه بر منتخبین جشنواره، از پرویز بنفشی به عنوان پیشکسوت شعر شهرستان تجلیل خواهد شد

معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری جشنواره شعر گیلانغرب در اردیبهشت امسال خبر داد.

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: فرهنگ | داستان | جشنواره | جشنواره | گیلانغرب | استان کرمان | کرمانشاه | جشنواره شعر انقلاب

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog